Individuální kurz indické vegetariánské kuchyně – mírně pokročilý, kdekoliv v ČR

Kurz indické vegetariánské kuchyně – mírně pokročilý I.
Kurz indické vegetariánské kuchyně – mírně pokročilý I.

Tento v pořadí druhý, mírně pokročilejší kurz vaření indické vegetariánské kuchyně navazuje na Kurz vaření indické kuchyně – základní.

Chcete se naučit více než základy indické kuchyně a nechcete nikam jezdit? Nevadí, přijedu k Vám a naučím Vás jak jednoduchým způsobem uvařit velmi chutná indická karí, polévky, luštěniny, domácí sýr panýr, čatní, rajty, placky, kofty… Budete mít možnost vše vidět na živo, sami se podílet na přípravě pokrmů a ZÁROVEŇ MŮŽETE POZVAT 2-3 OSOBY K VÁM NA OBĚD či večeři!!! Případně se dá tento WORKSHOP po dohodě pojmout i v rámci Vaší OSLAVY jako catering a pozvat Vaše přátele.

Cena platí v případě přihlášení alespoň dvou účastníků. PŘIJEDU KAMKOLIV V ČR, či po domluvě (úhrada nákladů na dopravu) v rámci celé EVROPY. Také se dá domluvit konkrétně i druh kuchyně, zda-li indická (základní, či pokročilá), evropská, česká. Samozřejmě vždy vegetariánská. Přihlášení na email: HUDRLIKONDREJ@SEZNAM.CZ

MŮŽETE SI MĚ POZVAT I NA VAŠÍ OSLAVU, přičemž formou WORKSHOPU připravíme společně občerstvení pro Vaše hosty!

Kurzem Vás bude provádět kuchař Ondra, který s manželkou založil a vedl více jak 5 let vegetariánskou jídelnu, navštívil Indii, cvičil jógu, karate, tai chi, nyní se věnuje kurzům bezmasého vaření, workshopům a vegecateringu (svatby, oslavy, festivaly…).

Na tomto pokročilejším kurzu se budeme vařit:

  • TOMATO SOUP – indická TOMATOVÁ velmi chutná POLÉVKA
  • BUTTER PANEER MASALA – vymazlené MÁSLOVÉ KARÍ se kterým budete slavit úspěch úplně všude
  • COULIFLOWER KOFTA – KVĚTÁKOVÉ KOFTY smažené, které kdo zbaští do stolu praští!
  • PANEER CHEESE – DOMÁCÍ SÝR, který vyrobíme z čerstvého mléka, vnoříme do karí…
  • PEANUT CHUTNEY – ARAŠÍDOVÉ ČATNÍ, jedno z nejchutnějších čatní!!!
  • BASMATI RICE – přílohová RÝŽE, která se nelepí, voní a je velmi chutná
  • CHAPÁTÍ – PLACKY, PLACKY, PLACKY ze speciální mouky!

Co budeme probírat?
Vše, co budeme probírat, půjde více do hloubky jak v kurzu základním. Naučíte se vařit skutečně chutné indické pokrmy z místních surovin a indického koření. Povíme si vše, co budete chtít vědět. Dozvíte se spousty informací o Indii, její kuchyni, surovinách a koření. Po absolvování kurzu dostanete všechny recepty do emailu.

Pro koho je kurz určen?
Pro všechny zájemce, kteří se chtějí jednoduše naučit vařit indickou kuchyni, kde i pokročilejší si příjdou na své. Věk nerozhoduje. Absolvování základního kurzu doporučeno, avšak není podmínkou. Doma budete skuteční šéfové.

Co budeme potřebovat?
Zástěru na vaření pro Vás a úplně běžně vybavenou kuchyň. V případě, že něco chybí přivezu i své vybavení – přenostné indukční sporáky, hrnce, vařečky…

A zakolik to všechno?
2 500 Kč/osoba, přičemž teto cena zahrnuje vše, co sníme, vše, co se dozvíme, vše, co se naučíme. Recepty. Tipy. Triky. A nebude toho málo! Po absolvování kurzu dostanete všechny recepty do emailu. Navíc 2-3 obědy, či večeře pro Vás, Vaší rodinu, či Vaše známé.

Jak se přihlásit?

Přihlášení na email: HUDRLIKONDREJ@SEZNAM.CZ

Cena platí v případě přihlášení alespoň dvou účastníků.