Individuální kurz indické vegetariánské kuchyně – základní, kdekoliv v ČR

Kurz indické vegetariánské kuchyně – základní
Kurz indické vegetariánské kuchyně – základní

Chcete se naučit základy indické kuchyně a nechcete nikam jezdit? Nevadí, přijedu k Vám a naučím Vás jak jednoduchým způsobem uvařit velmi chutná indická karí, polévky, luštěniny, domácí sýr panýr, čatní, rajty, placky, kofty… Budete mít možnost vše vidět na živo, sami se podílet na přípravě pokrmů a ZÁROVEŇ MŮŽETE POZVAT 2-3 OSOBY K VÁM NA OBĚD či večeři!!! Případně se dá tento WORKSHOP po dohodě pojmout i v rámci Vaší OSLAVY jako catering a pozvat Vaše přátele.

Cena platí v případě přihlášení alespoň dvou účastníků. PŘIJEDU KAMKOLIV V ČR, či po domluvě (úhrada nákladů na dopravu) v rámci celé EVROPY. Také se dá domluvit konkrétně i druh kuchyně, zda-li indická (základní, či pokročilá), evropská, česká. Samozřejmě vždy vegetariánská. Přihlášení na email: HUDRLIKONDREJ@SEZNAM.CZ

MŮŽETE SI MĚ POZVAT I NA VAŠÍ OSLAVU, přičemž formou WORKSHOPU připravíme společně občerstvení pro Vaše hosty!

V tomto základním kurzu se naučíme vařít tak, abychom byli schopni samostatně uvařit několik druhů karí s použitím základních, u nás dostupných surovin a koření. Zvládneme lehce polévky, přípravu rýže, vyrobit domácí sýr, jogurtovou rajtu a touhu každého: mango lasí!!!

Kurzem Vás bude provádět kuchař Ondra, který s manželkou založil a vedl více jak 5 let vegetariánskou jídelnu, navštívil Indii, nyní se věnuje kurzům bezmasého vaření, workshopům a vegecateringu (svatby, oslavy, festivaly…).

Co budeme vařit?

  • RED DAL KUTI MASALA indická polévka z červené čočky s listy pískavice
  • VEGETABLE CURRY zeleninové karí, lehce pikantní, ze sezónní zeleniny
  • BASMATI RICE přílohová rýže, která se nelepí, voní a je velmi chutná
  • PANEER CHEESE domácí sýr, který vyrobíme z čerstvého mléka, opečeme
  • YOGURT RAJTA tradiční jogurtová omáčka s kořením a zeleninou
  • MANGO LASSÍ indický osvěžující nápoj z manga a jogurtu

Co budeme probírat?

Probírat budeme jak teorii, tak praxi, čas bude i na poznámky a zodpovězení všech dotazů. Dozvíte se spousty informací o Indii, její kuchyni, surovinách a koření. Zmíníme se i o základních prvcích ájurvédy v kuchyni i v životě.

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo se chce jednoduše naučit vařit indickou kuchyni, kde i pokročilejší si příjdou na své. Věk nerozhoduje.

Co budeme potřebovat?

Zástěru na vaření pro Vás a úplně běžně vybavenou kuchyň. V případě, že něco chybí přivezu i své vybavení – přenostné indukční sporáky, hrnce, vařečky…

A zakolik to všechno?

2 500 Kč/osoba, cena zahrnuje teorii, praxi, vč. vyzrazení všech receptů, tipy, triky, zdroje, jídlo, co sníme, čaj, spousty informací na i po kurzu. Navíc 2-3 obědy, či večeře pro Vás, Vaší rodinu, či Vaše známé. Po absolvování kurzu dostanete všechny recepty do emailu.

Jak se přihlásit?

Přihlášení na email: HUDRLIKONDREJ@SEZNAM.CZ

Cena platí v případě přihlášení alespoň dvou účastníků.